Thor Kitchen RSG36BLP Gordon Ramsay Collection 36 inch Gas Range with 6 cu. ft. Oven Capacity, Convection, Tilt Panel, Commercial Convection Fan, in Black (Black, Liquid Propane)
RSG36BLP
1 / 10
Select Trim:
Select Gas Type:
Product Details
Appearance
Color Family:Black
Color:Black
Dimensions
Interior Width:29 3/4"
Interior Height:18"
Interior Depth:19 1/2"
Exterior Width:36"