Thor Kitchen RSG30BRZ Gordon Ramsay Collection 30 inch Gas Range with 4.55 cu. ft. Oven Capacity, Convection, Tilt Panel, in Stainless Steel (Bronze, Natural Gas)
RSG30BRZ
1 / 10
Select Trim:
Select Gas Type:
Product Details
Appearance
Color Family:Stainless Steel
Color:Stainless Steel
Dimensions
Interior Width:23 3/4"
Interior Height:18"
Interior Depth:19 1/2"
Exterior Width:30"