Thor Kitchen RSE36BBRZ Gordon Ramsay Collection 36 inch Electric Range with 6 cu. ft. Oven Capacity, Self Cleaning, Convection in Black (Bronze)
RSE36BBRZ
1 / 10
Select Trim:
Product Details
Appearance
Color Family:Black
Color:Black
Dimensions
Interior Width:29 3/4"
Interior Height:18"
Interior Depth:19 1/2"
Exterior Width:36"
Width:35 7/8"
Height:36"