Thor Kitchen DW24X8BA00BRZ Gordon Ramsay Collection 24 inch Dishwasher with 3 Racks, 8 Wash Cycles, 3 Tier Spray Arms, in Black (Bronze)
DW24X8BA00BRZ
1 / 9
2 year warranty included
Select Trim:
Product Details
Appearance
Tub Material:Stainless Steel Tub
Color Family:Black
Color:Black
Dimensions
Cutout Depth:22 7/8"
Cutout Height:34"
Exterior Width:24"